Oxygen D.P.T.


Go to content


DISTRIBUTOR GJENERAL PĖR BALLKAN DHE TURQIKompania Mujeza Al-Shifa ėshtė themeluar nė vitin 1995 nė Kuvajt. Aktivitetin ka filluar me mjalt dhe ēajra mejkuese, vajra, uthull. Brenda disa vite aktivitetin e ka zgjeruar edhe me lajthi, drithėra, ushqime tė konservuara, ushqime tė ngrira dhe ėshtė rritur duke e zgjeruar listėn e produkteve nė 200.
Nė Kuvajt operon me 12 pika tė shitjes. Nė shtete tė tjera tė gjirit Arabik vazhdon aktivitetin me distribucion. Sot nė kompanin Mujeza Al-Shifa janė tė punėsuar mė shumė se 200 punėtor. Ka 5 zyre kryesore. 3 nga kėto gjenden nė Dubai, Kuvajt dhe Xhidde si zyre rajonale. Zyrja nė Kuala Lumpur ėshtė hapur pėr kontrollin e rajonit tė Azisė Jugore. Pėr kontinentin e Afrikės ėshtė hapur zyre nė Afrikėn Jugore. Poashtu pėr kontinentin e Amerikės zyre nė shtetin Virgjinia tė SHBA-ve.
Kompania nė 40 shtete vazhdon aktivitetin e saj me distribucion gjeneral.
Mujeza
Al-Shifa pėr pruduktet e saj ka fituar tė drejtėn e marrjes sė shumė certifikatave ndėrkombėtare si, ISO, HACCP. Poashtu ėshtė regjistruar nė Agjencinė Amerikane tė ushqimit dhe nė Agjencinė Gjermane tė Ushqimit.

Nė shtetet ballkanike dhe Turqi operon me distribucion gjeneral me bashkpunim me OXYGEN D.P.T.


Back to content | Back to main menu